Kombinování 
granulí a syrové stravy


Váháte nad tím, jestli je vhodné krmit granulemi i masem zároveň?

Nejste si jisti, jestli tato kombinace potravy je nebo není prospěšná?

Nevíte, kde získat odpovědi na tyto otázky?

Pak je pro vás tato kniha to pravé!

Najdete v něm odpovědi na vaše otázky a dále se dozvíte:

    = jak funguje trávicí trakt vašeho pejska

= jak škrob z granulí ovlivňuje trávení

= jak je možné granule a syrové maso kombinovat s co nejmenším rizikem


⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇


Správcem zadaných osobních údajů je Markéta Langerová, DiS. Vaše osobní údaje (e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat a ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


32
Bylin pro zdraví  
a  přírodní léčbu psů

 Krmíte svého pejska přírodní stravou plnou čerstvých, průmyslově nezpracovaných ingrediencí a uvažujete čím ještě dále můžete podpořit zdraví vašeho pejska?

✔   Trápí ho zdravotní problémy, které řešíte uměle vyráběnými doplňky stravy?

Uvažujete nad tím, že tyto doplňky nahradíte bylinkami a přírodními produkty?

Pak jsem právě pro vás shrnula užitečné informace do této příručky, ve které naleznete jednotlivé rostliny, jejich účinky a použití.


⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇


Správcem zadaných osobních údajů je Markéta Langerová, DiS. Vaše osobní údaje (e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad 
ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat a ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Očekáváte přírůstek do rodiny?

Štěňátka mohou být roztomilé malé chlupaté kuličky, které však vyžadují, mimo jiné, aby jejich nový domov byl bezpečný. Pomysleli jste na to?
Mrkněte na check list, který vám může pomoci s přípravou. Zanechte email, stáhněte si jej, vytiskněte a odškrtávejte 😊  

.