Kombinování 
granulí a syrové stravy


Váháte nad tím, zda je vhodné krmit granulemi  i masem zároveň?

Nejste si jisti, jestli tato kombinace potravy je anebo není prospěšná?

Nevíte kde získat odpovědi na tyto otázky?


Pak je pro Vás můj ebook ZDARMA to pravé!


Najdete v něm odpovědi na Vaše otázky a dále Vám také přiblížím:

    = jak funguje trávicí trakt Vašeho pejska

= jak škrob z granulí ovlivňuje trávení

= jak je možné granule a syrové maso kombinovat s co nejmenším rizikem


⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇


Správcem zadaných osobních údajů je Markéta Langerová, DiS. Vaše osobní údaje (e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat a ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


32
Bylin pro zdraví  
a  přírodní léčbu psů


 
Krmíte svého pejska přírodní stravou plnou čerstvých, průmyslově nezpracovaných ingrediencí a uvažujete čím ještě dále můžete podpořit zdraví Vašeho pejska?

✔   Trápí ho nějaké zdravotní problémy, které momentálně řešíte uměle vyráběnými doplňky stravy avšak uvažujete nad tím, jakým způsobem nahradit tyto doplňky a pomoci pejskovi opět přírodně?

 

Pak jsem právě pro Vás vytvořila tuto krátkou příručku, ve které naleznete jednotlivé rostliny, jejich účinek a použití.


⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇


Správcem zadaných osobních údajů je Markéta Langerová, DiS. Vaše osobní údaje (e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad 
ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat a ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

0
© 2017 - 2019  www.noran.cz                                                                                    

 .