Inspirace do psí misky

Barevné talíře Vám mohou posloužit jako inspirace na večeři, snídani či oběd pro Vašeho pejska. Vezměte prosím v úvahu, že se jedná o ukázku toho, jak by skladba porce měla vypadat. Je nutné dávky jednotlivých komponentů upravit podle potřeb Vašeho psa. Přeci jen malá čivava nespořádá stejnou porci, na jaké si pochutná vlkodav 😊 Ovoce a zelenina je znázorněná ve větších kusech tak, aby bylo dobře patrné oč se jedná. Před podáním je nutné zeleninu a ovoce rozmělnit (rozmixovat, udělat smoothie) anebo nastrouhat. Jen takto zajistíte nejlepší možnou stravitelnost. Bylinky můžete podávat sušené, ve formě tinktury, nálevu anebo čerstvé. Čerstvé prosím rozmělněte společně se zeleninou a ovocem. Kosti podáváme vždy syrové. Maso, kosti, vnitřnosti (krom zelených drštěk) pocházejí ze zdrojů určených pro lidskou spotřebu.


Hovězí kližka
 - zdroj svaloviny
Kuřecí křidélka - zdroj vápníku
Hovězí lůj - živočišný tuk. Vhodné pro psy žijící celoročně venku, zvláště pak před zimou, a aktivní psy. Kromě podpory váhy má také pozitivní vliv na kůži a srst. 
Zelené fazolky
Borůvky - antioxidant, vysoký obsah vitamínu C Medvědí česnek - přírodní antibiotikum, upevňuje imunitu. Působí proti střevním parazitům. Má pozitivní vliv na srdce a podporuje chuť k jídlu.
Konopný olej Heightened Hemp - vynikající zdroj omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. 


Hovězí zadní - zdroj svaloviny. Hovězí zadní můžete používat i při dietních porcích.
Kuřecí křidélka - zdroj vápníku.

Slezina hovězí- pyšní se vitamíny D, K, A a E, dále pak železem a zinkem. 
Ledviny hovězí - jsou dobrým zdrojem bílkovin, vitaminu C, zinku, vitamínu A, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vitaminu B6, folátu, vitamínu B12, kyseliny pantothenové, železa, fosforu, mědi a selenu. 
Hovězí lůj - živočišný tuk. Vhodné pro psy žijící celoročně venku, zvláště pak před zimou, a aktivní psy. Kromě podpory váhy má také pozitivní vliv na kůži a srst.
Mrkev, okurka a zelené fazolky
Malina - zdroj vitamínů, antioxidant a také působí proti stresu.
Máta - má pozitivní účinky na trávení, pomáhá při nadýmání, podporuje funkci játry a slinivky. Taktéž působí dobře proti stresu a nervozitě.
Konopný olej Heightened Hemp - vynikající zdroj omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. 

Hovězí zadní - zdroj svaloviny. Hovězí zadní můžete používat i při dietních porcích.
Kuřecí skelet - zdroj vápníku.

Slezina hovězí- pyšní se vitamíny D, K, A a E, dále pak železem a zinkem.
Ledviny hovězí - jsou dobrým zdrojem bílkovin, vitaminu C, zinku, vitamínu A, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vitaminu B6, folátu, vitamínu B12, kyseliny pantothenové, železa, fosforu, mědi a selenu.
Byčí žlázy - zdroj vytamínů A a C
Mrkev, okurka a zelené fazolky
Meruňka - Obsahuje velké množství draselných solí, hořčík, draslík, železo, fosfor, vápník a minerály.
Máta - má pozitivní účinky na trávení, pomáhá při nadýmání, podporuje funkci játry a slinivky. Taktéž působí dobře proti stresu a nervozitě.

Hovězí srdce - zdroj svaloviny. Cenově dostupná, velmi kvalitní surovina, která je skvělým zdrojem selenu, fosforu a zinku. Obsahuje esenciálními aminokyselinami, které pomáhají budovat svaly, ukládat energii a zvyšovat výdrž a vytrvalost. Kuřecí křidélka - zdroj vápníku.

Slezina - pyšní se vitamíny D, K, A a E, dále pak železem a zinkem. Byčí žlázy - zdroj vytamínů A a C Mrkev a okurka Borůvky - antioxidant, vysoký obsah vitamínu C Rozmarýn - má desinfekční a antiseptické účinky. Upravuje trávení, podporuje činnost jater. Konopný olej Heightened Hemp - vynikající zdroj omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. 


Hovězí srdce - zdroj svaloviny. Cenově dostupná, velmi kvalitní surovina, která je skvělým zdrojem selenu, fosforu a zinku. Obsahuje esenciálními aminokyselinami, které pomáhají budovat svaly, ukládat energii a zvyšovat výdrž a vytrvalost. Hovězí zadní - zdroj svaloviny. Hovězí zadní můžete používat i při dietních porcích.

Slezina hovězí- pyšní se vitamíny D, K, A a E, dále pak železem a zinkem. Ledviny hovězí - jsou dobrým zdrojem bílkovin, vitaminu C, zinku, vitamínu A, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vitaminu B6, folátu, vitamínu B12, kyseliny pantothenové, železa, fosforu, mědi a selenu. Mrkev a okurka Meruňka - Obsahuje velké množství draselných solí, hořčík, draslík, železo, fosfor, vápník a minerály.
Malina - zdroj vitamínů, antioxidant a také působí proti stresu.
Libeček - podporuje chuť k jídlu, zlepšuje trávení, potlačuje nadýmání. Není vhodné podávat psům, kteří trpí ledvinovými problémy. Konopný olej Heightened Hemp - vynikající zdroj omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. 

Jak jste si jistě všimli, tato večeře neobsahuje kosti. Obecně doporučuji krmit každé psa, nehledě na jeho velikost a stáří, 2 x denně. Tuto večeři doplnila snídaně, která se skládala z požadované porce kostí a syrového vajíčka.


Hovězí kližka - zdroj svaloviny
Kuřecí křidélka - zdroj vápníku 

Slezina hovězí - pyšní se vitamíny D, K, A a E, dále pak železem a zinkem.
Byčí žlázy - zdroj vytamínů A a C
Mrkev 
Ačokča 
- tj. papriko-okurka (slyšíte-li o této zelenině poprvé? více informací shlédněte např. zde)
Jahoda - Obsahuje velké množství vitamínu C, A, B12 a D.
Malina - zdroj vitamínů, antioxidant a také působí proti stresu.
Rozmarýn - má desinfekční a antiseptické účinky. Upravuje trávení, podporuje činnost jater. Konopný olej Heightened Hemp - vynikající zdroj omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. 

0
© 2017 - 2019  www.noran.cz                                                                                    

 .