Život v minerální rovnováze
I váš pes je tím, čím je...

Oblast výživy psů je pro mne velkým tématem a se zaujetím ho neustále studuji. Snažím se svým klientům poskytnout maximum informací o tom, jak správně krmit svého psa syrovou stravou, ať už se jedná o metodu B.A.R.F. nebo méně známou metodu P.M.D. Nejsem zastáncem prefabrikovaných krmiv, protože povězme si na rovinu, že z velké části jde těmto korporacím o zisk, nikoliv o zdraví zvířat. Byla jsem mile překvapena, když mi byly představeny vzorky produktů pro psy, pro mne dosud neznámé, německé společnosti REICO

Společnost REICO je malá bavorská firma, která se zabývá prioritně zpracováním minerálů a bylin. Jejich produkty obsahují unikátní minerální složení, které je základním požadavkem pro látkovou výměnu v buňkách. Všechny minerály jsou na přírodní bázi. Získávají se z mořských řas. Zpracovávají se speciální jemnou mikronizací (extrémně jemné mletí tak, aby byly lehce vstřebatelné organismem). Pokud má tělo k dispozici tyto prvky, může optimálně regenerovat a správně řídit všechny biochemické procesy v těle. Metabolismus za těchto okolností funguje optimálně. Organismus si z těchto minerálů vezme, co potřebuje, a to, co nepotřebuje, přirozeným způsobem vyloučí (na rozdíl od jiných nepřírodních elementů).

"Vhodné krmivo a minerální rovnováha jsou předpokladem pro zdravý život zvířat"

Mezi produkty společnosti REICO patří nejen produkty pro psy, ale specializují se také na produkty pro koně, kočky a lidi.

Svým přístupem, filozofií a zaujetím pro zdraví zvířat mě společnost Reico oslovila natolik, že jejich produkty mohu s klidným svědomím doporučit dále.

Společnost REICO nabízí:¨
  • Minerály
  • Byliny
  • Vysokoprocentní masové konzervy pro psy
  • Za studena sušené a lisované granule, které jsou obohaceny o unikátní složení minerálů
  • Pamlsky

Produkty společnosti REICO nejsou volně prodejné. Prodávají je prioritně veterinární lékaři, výživoví poradci nebo vyškolení partneři.

Pro více informací o produktech mne prosím neváhejte kontaktovat.


Webové stránky společnosti: REICO VITAL SYSTEM